Kişisel Site

cabadak_banner

Uluhan Grup’tan Yüzde 20 Peşin 60 Ay Vade İmkanı

20 Ocak 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 197 Görüntülenme

Uluhan Grup, İstanbul Beylikdüzü’nde hayata geçireceği 1.500 konutluk yeni projesine başlıyor. Projede metrekare fiyatları 1.650 liradan başlıyor.

Acunkent projesinde teslimlere hazırlanan, Babil Kuleleri’nde ise inşaata devam eden Uluhan Grup, Beylikdüzü’nde bin 500 konutluk üçüncü projesine start veriyor. Projede, metrekare fiyatları bin 650 TL’den başlıyor
Uluhan İnşaat, Beylikdüzü Yakuplu’da Selçuklu ve Osmanlı mimarisinin çağdaş yorumuyla bin 500 konutluk yeni bir projeye başlıyor. Ön talep toplanmaya başlanan projede, geçmişin komşuluk ilişkilerinin yeniden canlandırılması hedefiyle, insanların yaşamlarını sürdürürken ortak alanlarda birbirleriyle iletişim kuracakları bir kompleks olarak projelendirildi. 7 farklı mimari grup tarafından hazırlanan konsept projelerden birinin uygulanacağı Uluhan Grup’un yeni projesinde satışlara nisan ayında başlanacak. Yaklaşık 300 milyon TL’lik bir yatırımla tamamlanması planlanan projede 45 ile 220 metrekare arasında stüdyodan 4+1’e kadar daire seçenekleri sunulurken, metrekare satış fiyatları ise bin 650 TL ile 2 bin 500 TL arasında değişecek. Zemin kotundan itibaren deniz manzarasına hakim projede tüm daire sakinler ufuk çizgisini seyredebilecek.
Standartlar değişiyor 
Uluhan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Cesur, Esenyurt’taki Acunkent ve Babil kuleleri‘nin ardından Beylikdüzü’nde 75 dönüm arazi üzerinde yaklaşık bin 500 konutluk bir kompleks inşa edeceklerini söyledi. Ekonomik olarak ulaşılabilir fiyatlara sahip bir proje hedeflediklerini ifade eden Cesur, yüzde 75’i yeşil alanlara ayrılmış, 5 bin kişinin yaşayacağı, geniş sosyal alanlara sahip projeyle Beylikdüzü’nün yaşam standardını değiştirmeyi hedeflediklerini kaydetti. Proje içinde birçok sosyal ve sportif alanın bulunacağına işaret eden Cesur, “Projemiz içine kapalı bir proje olmayacak. Çevresiyle de sosyal ilişki kuracak. Bölgenin destinasyonu haline gelecek. 10 farklı noktadan projemize her saat başı ring servislerle ulaşım sağlanacak” dedi. Proje içinde ulaşımın sağlanması içinde tramvay hattı bulunacak” dedi.
Engelliler unutulmadı 
Projenin yaşlılar ve engellilerin yaşam koşulları dikkate alınarak inşa edileceğine işaret eden Cesur, “Parklar, apartman girişleri, otoparklar ve acil çıkış kapılarını özel olarak dizayn ediyoruz. Engellilere özel dairelerimizde, kullanılan malzemeler, banyo, tuvalet gibi mekanlar da onların ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilecek” diye konuştu.
Yüzde 20 peşin 60 ay vade
Ödeme planı hakkında da bilgi veren Cesur, önceki projelerinde uyguladıkları yüzde 20 peşin, 60 ay vade modelinin bu projede de geçerli olacağını söyledi. Cesur, bankalarla anlaşmaları olduğu halde kendi ödeme planlarını oluşturduklarına değinerek” Faizlerin yüksekliğinden banka kredilerinde müşteri aleyhine yüzde 35’lere varan bir maliyet oluşuyor. Bunu ortadan kaldırmak için kendi ödeme sistemimizi devreye soktuk” dedi.
Çocuklar tiyatro ile büyüyecek
Cesur, tiyatro sanatçılarına belli bir sayıda konutu ücretsiz olarak tahsis edeceklerini açıklayarak “Film-San Vakfı ile yaptığımız protokol çerçevesinde proje içinde büyük bir tiyatro okuluna yer vereceğiz. Ev tahsis edeceğimiz sanatçılar drama ve tiyatro okulunda eğitim verecek ve bunun karşılığını da alacaklar. Bu sayede hem sanatçılara destek olacağız hem de gençleri tiyatroyla tanıştıracağız” dedi. Cesur, amfi tiyatronun yanı sıra projede oda tiyatrosu ve gösteri merkezinin de yer alacağını belirtti.
Sabah

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Kıbrıs’ta Çözüm Ekonomi ve Turizmi Uçurur
Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Başkanı Günay Çerkez, Kıbrıs'ta çözümün herkes açısından gerekli olduğunu belirterek, çözümün ekonomi, turizm, eğitim, gemicilik gibi sektörlerin kalkınmasını sağlayacağını belirtti.....
Sinpaş Holding, Frankfurt’Ta Ticari Kompleks Satın Aldı
Sinpaş Holding iştiraki olarak faaliyet göstermekte olan Servet GYO, Almanya'nın Frankfurt kentinde 60 milyon Euro'ya 291 bin 159 metrekarelik bir ticari kompleks satın aldı.....

Yorumlar