Kişisel Site

cabadak_banner

Ünlü çiftin evliliğini bitiren olay

27 Ocak 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 399 Görüntülenme

Gözde çift olarak görülen oyuncu Ali Sunal ve Gökçe Bahadır çiftin evliliği reyting kurbanı oldu.

Yakın arkadaşlarının açıklamalarına göre oynadıkları dizinin bitmesi evliliklerini çıkmaza soktu.

Geçtiğimiz Temmuz ayında dünya evine giren oyuncu Ali Sunal ve eşi Gökçe Bahadır’ın boşanma kararı gündeme bomba gibi düştü.

Herkes bebek haberi beklerken, boşanma kararlarını basına açıklayan çiftin evliliğinin reyting kurbanı olduğu iddia ediliyor.

İŞSİZLİK EVE KRİZ GETİRDİ
Altı ay önce evlenen oyuncu Gökçe Bahadır ve Ali Sunal çifti boşanma kararı aldı. Anlaşmalı olarak boşanmaya hazırlanan çift, önümüzdeki günlerde mahkemeye başvuracak. Temmuz 2011'de Bodrum'da nikah masasına oturan oyuncu Gökçe Bahadır ile Ali Sunal'ın boşanacakları haberi magazin dünyasını çalkaladı. Üç yıllık birliktelikleri ve altı aylık evliliklerine anlaşmalı boşanmayla son vermek isteyen çift önümüzdeki günlerde mahkemeye başvuracak. İki gün iki gece süren düğün kutlamalarının ardından Yunan adalarında balayına çıkan çift, verdikleri tüm röportajlarda çok mutlu olduklarını ve birbirlerini çok sevdiklerini söylediklerinden bu haber duyan herkesi şaşırttı. Konuyla ilgili Gökçe Bahadır, "Geçinemediğimiz için boşanma kararı aldık. Bu kararın nedeni asla üçüncü bir şahıs değildir" diyerek anlaşmalı olarak boşanmanın yollarını aradıklarını söyledi.4 yıl süren arkadaşlıklarının ardından göz kamaştırıcı bir düğünle dünya evine giren başarılı oyuncu Ali Sunal ile Gökçe Bahadır çiftinin arkadaşları, genç karı kocanın dizileri yayından kaldırıldıktan sonra, işlerindeki huzursuzluğu evlerine yansıttıkları ve sık sık tartıştıklarını belirtiyor.

İşlerini kaybeden iki oyuncunun, çekilen dizilerin sayısında azalma olunca yeni bir iş bulamadıklarını ve ekonomik krize girmelerine sebep olduğunu açıkladı. Bunun üzerine evde tartışmalar büyüyünce iki oyuncu konuşup boşanma kararı aldıkları da söylentilerin arasında.

KIYMETLİ ZAMANLAR İÇİN GÖKÇE’YE TEŞEKKÜRLER
Ayrılma kararını duyurduklarından bu yana çıkan iddialar üzerine oyuncu Ali Sunal, dedikodulara son vermek için basın açıklamasında bulundu. Açıklamada yazanlar ise şöyle: “Üzülerek belirtiyorum ki dört senemi geçirdiğim Gökçe Bahadır ile evliliğimizi yürütmeye çalıştık ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılma kararı aldık. Beraber geçirdiğimiz kıymetli zaman için öncelikle Gökçe’ye ve yanımızda olan bütün dostlarımıza teşekkür ederim.”

DİZİLERİ YAYINDAN KALDIRILDI
Düğünün hemen ardından oyuncu Gökçe Bahadır’ın oynadığı ‘Sensiz Olmaz’ dizisi Kasım ayında yayından kaldırılırken Aynı şekilde Ali Sunal’ın oynadığı ‘Huzurum Kalmadı’ isimli dizi de Ekim ayında yayına girmiş ve Kasım ayı ortalarında yayından kaldırılmıştı.

Kaynak : http://www.gazeteport.com.tr/haber/76017/unlu_ciftin_evliligini_bitiren_olay#ixzz1khHX6j00

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar