Kişisel Site

cabadak_banner

Uzun ve Sağlıklı Saç Büyümesini Nasıl Sağlanır?

21 Kasım 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 2.253 Görüntülenme

Tüyler farklı açlık diyetler büyüme ve güzellik için çok kötü. Trendleri Hangi Sac Nasil Yapilir Yine saç büyük ölçüde vücudun ihtiyacı besinler, vitaminler, makro ve mikro besin alır bağlıdır. Eğer saç büyüme etkinleştirmek istiyorsanız, yakın ilgi diyete dikkat edilmelidir. Günlük menüsünde mutlaka mevcut meyve ve sebzeler, özellikle yeşil ve sarı renklerde olmalıdır. Trendleri Hangi Sac Nasil Yapilir Onlar beta-karoten içerir – özel şampuanlar güçlendirmek saçlar için bilinen özel bir madde. Ayrıca, her gün yulaf ezmesi, fındık, özellikle de ceviz, süt ve çinko, magnezyum, silisyum ve demir içeren tüm ürünlerin kullanılması yararlıdır. Bütün bu mineraller saç yapısına dahil edilir.

Trendleri Hangi Sac Nasil Yapilir

Nasıl uzun saç büyüyebilir? Ve biz bu konuda yardımcı olabilir mi? Birçok kişi sadece, onlar çalıştı ne olursa olsun bunu yapamaz! Bu yazıda size uzun ve sağlıklı saçlar büyümeye hangi yolları hakkında konuşmaya çalışın.

Sac+Trendleri+Hangi+Sac+Nasil+Yapilir

Başlatmak için ortalama saç ayda 1-2.5 cm büyümeye bilmektir. Onlar ortalama çünkü Ancak, bu veriler çok düşük. Ama bu rakamın artması için bazı yolları vardır. Bu ipuçlarını takip ederek, güzel uzun saçlı büyüyebilir:

– Saçlarını uğruna saç kesmeyin. Ipuçları hasarlı değilse, bir saç kesimi gerek olduğunu unutmayın.
Trendleri Hangi Sac Nasil Yapilir

– Sıcaktan TRESSES koruyun. Kırılgan ve posechennymi haline kurur kafa derisi ve saç. Sonuç olarak, daha yavaş büyür. Yıkadıktan sonra, bir havlu ile baş silin ve kurumaya bırakın.

Trendleri Hangi Sac Nasil Yapilir

– Posechenny biter ve zarar saç önlemek için, kurutma için bir saç kurutma makinesi kullanın ve curling ve doğrultucular unutun. Hasarlara karşı bukleler önlemek seçilmiş birkaç diş ile ıslak saç tarağı Penye. Buna ek olarak, bu tür bir tarak kafa derisi kan dolaşımının harekete geçirir.

Trendleri Hangi Sac Nasil Yapilir

– Saç derinize masaj için saç yağı kullanın. Kan akışı ve yağ otlar sağlayan masaj, yeni saç büyüme yardımcı olacaktır.

Trendleri Hangi Sac Nasil Yapilir
Uzun saçlı büyümek için, saçlar için özel vitamin almak. En güçlü – Hamile ve biotin için tablet. Bu vitaminler onların etkinliğini kanıtlamış birçok çalışma olmuştur.
Bu ipuçlarını kullanın ve size uzun ve sağlıklı saç büyümesi mümkün olacak.

Benzer Yazılar

alis veris
Yerli kartlarla 2009 yılında 133 lira olan ödeme işlemi başına tutar, bu yılın 9 ayında ortalama 189 liraya çıktı Yılın 9 ayında yerli kartlarla internetten alışverişe 30 milyar 429 milyon lira harcanarak, 2009 yılının tamamındaki işlem tutarının yaklaşık 4 katına ulaşıldı. Bankalararası Kart Merkezinin...
Çocuklarda bahar hastalıklarına dikkat
Bir çok hasta doktora gitmeden önce randevu alırken hangi bölüme gideceği konusunda problem yaşamaktadır. Hastanelerde bulunan belli başlı uzmanlık alanlarından hangisinin kendi hastalığına baktığı bilmeyen bir kişi hem randevu alırken hem de muayene olurken hem zorlanacak hem de başkalarının hakkını alacaktır....
İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...

Yorumlar