Kişisel Site

cabadak_banner

Vakıfbank’tan KOBİ’lere Özel Kredi Paketleri

18 Ekim 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 349 Görüntülenme

Vakıfbank KOBİ Bankacılığı’nı Bir Adım Daha İlerleterek KOBİDOST Markasını Oluşturdu

Vakıfbank, imalattan lojistiğe 12 sektörde KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren ‘KOBİ Bankacılığı’nı bir adım öne taşıyarak, bir bankacılık birimi olmaktan çok, KOBİ’lerin halinden anlayan iş ortağı haline getirdi.

Gerçek bir KOBİ dostu olmak isteyen Vakıfbank, bugüne kadar KOBİ’lere verdiği hizmeti bundan sonra KOBİDOST markasıyla sürdürecek ve geliştirecek.

Vakıfbank, her şubesinde en az 1 KOBİ dostu olmak üzere bin 100 KOBİDOST ile 400 binin üzerinde KOBİ’ye hizmet verecek. KOBİDOST, KOBİ’lerin gelişmesi, büyümesi, teknolojik yeniliklere açık, esnek, dinamik bir yapıya sahip olması, istihdama ve gelir dağılımına pozitif katkı sağlaması amacıyla sürekli olarak hizmetlerini geliştirecek ve KOBİ’lerin finansman kaynaklarına en kolay ve en iyi şartlarla ulaşmasına yönelik çalışacak. Bu doğrultuda, imalat, otomotiv yan sanayi, mobilya, lojistik, gıda toptancıları, ihracat, turizm, hizmet, esnaf, kırtasiye, akaryakıt ve beyaz eşya destek paketi olmak üzere, 12 ana sektörde faaliyet gösteren KOBİ’lerin her türlü finansal ihtiyacını karşılamaya yönelik, nakit akışına uygun, ödemesiz dönemli ve esnek ödemeli kredilerin yer aldığı sektör paketlerini sunuyor.

KOBİ’lere özel ürün paketleriyle her yıl belirli dönemlerde ödemeli kredi imkanı veriliyor. Ayrıca her sektöre özel ödeme esnekliği sağlanarak, KOBİ’lere, gelir elde ettikleri dönemlerde rahat ödeme imkanı sağlanıyor. Yeni yapılanma ile geliştirilen ürün ve kampanyalarıyla KOBİ segmentindeki etkinlik alanlarını genişleten Vakıfbank, bu yıl sonuna kadar KOBİ’lere kullandırılan nakdi kredi hacmini 6.2 milyar TL’ye çıkarmayı hedefliyor.

Müşteri Koçluğunu Başarıyla Yapıyoruz

Kurumsal ve büyük ticari firmaların tedarik zinciri ve bayi ağında yer alarak KOBİ müşteri tabanını yaygınlaştırmayı ana stratejisi olarak belirleyen Vakıfbank, 2011-2012 yılında KOBİ segmentinde büyük atılım planlıyor.

Vakıfbank’ın KOBİ’lerin, teknolojik yeniliklere açık, esnek ve dinamik bir yapıya sahip olması, hızlı kararlar verip uygulaması, ekonomik dalgalanmalara daha kolay uyum sağlayabilmesi, istihdama ve gelir dağılımına pozitif katkılarını artırması için hizmetlerini geliştirdiğini söyleyen Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı Osman Demren, müşterilerinin ‘koçluğu’nu da başarıyla yaptıklarını belirterek, KOBİ’lerin kredi kullanımlarını en iyi şartlarda yapmasının gerektiğini ifade etti.

Star

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Sanal âleme esnaf sokağı
E-ticaret hacmi, 2018 yılında yüzde 42 büyüyerek 59,9 milyar liraya ulaştı. "Türkiye e-Ticaret Pazar Büyüklüğü" raporuna göre, e-ticaret sektörü 2018 yılında, yüzde 42 büyüme ile 59,9 milyar liralık hacme ulaştı. Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) tarafından, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (...
NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...

Yorumlar