Kişisel Site

cabadak_banner

Via Port Venezia Markalaşıyor

23 Mart 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 231 Görüntülenme

Via/Port Venezia MarkalaşıyorBayraktar Grup ve Gürsoy Grup’un Gaziosmanpaşa’da ortaklaşa inşa ettiği Via/Port Venezia projesi için markalaşma çalışmaları devam ediyor.

Venedik’ i İstanbul’ da yaşatmayı hedefleyen Via/Port Venezia projesi Gaziosmanpaşa’ da yükselirken, markalaşma çalışmaları da hız kesmeden devam ediyor.

Yaklaşık 2.500 konut, alışveriş merkezi, iş merkezi ve eğlence merkezinden oluşacak Via/Port Venezia, Kiptaş’ ın proje ortaklığı, Bayraktar Grup ve Gürsoy Grup’ un sinerjisi ile çalışmalarına devam ediyor.

Türkiye’ nin en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden biri olan Via/Port Outlet ve Via/Port Hotel isimlerini marka tescil yolu ile koruma altına alan Bayraktar Kardeşler İnşaat, Via/Port Venezia ismini de tescil ettirmek için vekil firma Acar Patent aracılığı ile Türk Patent Enstitüsü’ ne başvurdu.

Via/Port Venezia isminin tescil başvurusunun inşaat hizmetleri ve gayrimenkul danışmanlığı sınıflarında yapıldığı bildirildi.

Marka tescil başvurularında Avrupa lideri olan Türkiye’ nin, marka başvurularındaki yükselişinin devam ettiğini söyleyen Acar Patent Genel Koordinatörü Rüştü GÜMÜŞ, büyük ve küçük ölçekli bütün işletmelerin markasına sahip çıkmasının Türkiye’nin bugünü ve yarını için atılan çok büyük adımlar olduğunu belirtti.

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Kıbrıs’ta Çözüm Ekonomi ve Turizmi Uçurur
Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Başkanı Günay Çerkez, Kıbrıs'ta çözümün herkes açısından gerekli olduğunu belirterek, çözümün ekonomi, turizm, eğitim, gemicilik gibi sektörlerin kalkınmasını sağlayacağını belirtti.....
Sinpaş Holding, Frankfurt’Ta Ticari Kompleks Satın Aldı
Sinpaş Holding iştiraki olarak faaliyet göstermekte olan Servet GYO, Almanya'nın Frankfurt kentinde 60 milyon Euro'ya 291 bin 159 metrekarelik bir ticari kompleks satın aldı.....

Yorumlar