Menü
Kategoriler
WordPress Resimli Benzer Yazılar Eklentisi, Nrelate Related Content Eklentisi
27 Ağustos 2012 İnternet

benzer yazilar eklentisiWordPress kod bilgisi zayıf olanlar sürekli çözümlerini eklentilerde ararlar ve çözümleride gerçekten başarılıdır. nrelate Related Content resimli benzer yazılar eklentisi. Eklentimiz sayesinde java dosyası çağırmdan resimli benzer yazıları gösterebiliyoruz.

Ve eklenti oldukçada başarılı tek eksi tarafı malesef ayarlar paneli çok gelişmiş olmasına rağmen türkçe olmamasıdır ama Google Chrome kullanıyosanız tarayıcının üst kısmında genelde yabancı sayfalarda direk olarak çıkar zaten çeviri kısmı onu kullanabilirsiniz.

Eklentinin güzel özeliklerinden biride görünmesini istemediğiniz katagorileride seçebiliyosunuz ve bununlada kalmayıp nrelate Related Content eklentisi sizin sitenizi takip ediyor. Sitenize ulaşılmayan durumlarda size e-posta göderiyor. akıllı eklenti bu olsa gerek En önemli konu eklentiyi kurduktan sonra baktınız görünmüyo resimler korkmayın belli bi süre bekledikten sonra görünmeye başlıyo resimli benzer yazılar.

demo örnek görmek isterseniz bizim Hoşunuza Gidebilecek Diğer Konular Kısmına bakabilirsiniz alt taraftaki tabiki eklentinin ayarlar kısmında görsel olarak farklı seçeneklerde mevcut..

Bir cevap yazın
*