Kişisel Site

cabadak_banner

Yıldız Tilbe’den şok itiraf!

21 Ağustos 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 295 Görüntülenme

Habertürk’te Alt üst Muhabbetler programında Esin Övet ve Serdar Turgut’un konuğu olan Yıldız Tilbe, Sezen Aksu ile neden küs olduğunu anlattı.

Yıldız Tilbe yıllardır kendisine sık sık sorulan Uzay Hepari ile ilgili konuya açıklık getirdi. Sezen Aksu’nun sevgilisi Uzay Heparı ile ayrıldığı zamanlarda sarhoşken bir gece beraber olduğunu ifade eden Tilbe, içi rahat etmediği için bunu Sezen Aksu’ya anlattığını söyledi.

Tilbe Sözlerini şöyle sürdürdü :”Sezen Aksu ile benim bir alıp veremediğim olmaz. Kendisi benim büyüğümdür. Yanında çalışmışımdır, ekmeğini yemişimidir. Hâlâ da bir yerlerde karşılaştığımız zaman hiçbir şey olmamış gibi konuşacağız.

Uzay Heparı ile birlikteydi. Ayrıldığı dönem Uzay onu çok arıyordu, ben o evde kalıyordum, sıkıyordu onu. Ben de Uzay’ı onun üstünden alayım dedim. Bir gece sarhoştum onunla birlikte oldum. Ertesi gün pişman oldum.

Gidip söyledim Sezen Aksu’ya ‘Senin ayrıldığın kişiyle beraber oldum’ diye. Taşıyamıyorum çünkü. O da ‘O zaman güle güle’ dedi bana ben de ayrıldım.

Daha sonra yine bir araya geldik. Söz ve müziği kendisine ait olan bir şarkı verdi bana. Bir de beste verdi, besteye ben söz yazdım Uzay da düzenliyordu. O hafta rahmetli oldu. Uzay ölmeseydi benim albümümde Sezen Aksu ve Uzay imzası olacaktı. Bu sorulara hiç muhatap olmayacaktım ben.

Uzay Heparı’nın kendisine ilgisinin şehir efsanesi şeklinde bir hale geldiği hatırlatılınca Yıldız Tilbe de , “Şimdiki aklımla ona baktığım zaman görüyorum. Şimdi bunu anlıyorum.” dedi

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar