Yıldız Tilbe’den şok itiraf!

eca-star-reklam

Habertürk’te Alt üst Muhabbetler programında Esin Övet ve Serdar Turgut’un konuğu olan Yıldız Tilbe, Sezen Aksu ile neden küs olduğunu anlattı.

Yıldız Tilbe yıllardır kendisine sık sık sorulan Uzay Hepari ile ilgili konuya açıklık getirdi. Sezen Aksu’nun sevgilisi Uzay Heparı ile ayrıldığı zamanlarda sarhoşken bir gece beraber olduğunu ifade eden Tilbe, içi rahat etmediği için bunu Sezen Aksu’ya anlattığını söyledi.

Tilbe Sözlerini şöyle sürdürdü :”Sezen Aksu ile benim bir alıp veremediğim olmaz. Kendisi benim büyüğümdür. Yanında çalışmışımdır, ekmeğini yemişimidir. Hâlâ da bir yerlerde karşılaştığımız zaman hiçbir şey olmamış gibi konuşacağız.

Uzay Heparı ile birlikteydi. Ayrıldığı dönem Uzay onu çok arıyordu, ben o evde kalıyordum, sıkıyordu onu. Ben de Uzay’ı onun üstünden alayım dedim. Bir gece sarhoştum onunla birlikte oldum. Ertesi gün pişman oldum.

Gidip söyledim Sezen Aksu’ya ‘Senin ayrıldığın kişiyle beraber oldum’ diye. Taşıyamıyorum çünkü. O da ‘O zaman güle güle’ dedi bana ben de ayrıldım.

Daha sonra yine bir araya geldik. Söz ve müziği kendisine ait olan bir şarkı verdi bana. Bir de beste verdi, besteye ben söz yazdım Uzay da düzenliyordu. O hafta rahmetli oldu. Uzay ölmeseydi benim albümümde Sezen Aksu ve Uzay imzası olacaktı. Bu sorulara hiç muhatap olmayacaktım ben.

Uzay Heparı’nın kendisine ilgisinin şehir efsanesi şeklinde bir hale geldiği hatırlatılınca Yıldız Tilbe de , “Şimdiki aklımla ona baktığım zaman görüyorum. Şimdi bunu anlıyorum.” dedi

cabadak_banner

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir