Kişisel Site

cabadak_banner

Yılın en iyisi Justin Bieber oldu

20 Kasım 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 504 Görüntülenme

Genç şarkıcı Justin Bieber, en büyük ödül kabul edilen “Yılın Sanatçısı Ödülü”ne layık görüldü. Bieber, aynı zamanda “En İyi Erkek Pop Şarkıcısı” ve “Believe” adlı albümü ile de “En İyi Albüm” ödüllerini aldı.

“En İyi Yeni Sanatçı” ödülünün Carly Rae Jepsen’e verildiği gecede, “En İyi Kadın Pop Şarkıcısı” ödülü ise Katy Perry’nin oldu. Maroon 5, “En İyi Grup” ödülünü peş peşe ikinci kez kazanırken, Linkin Park geceden “En İyi Alternatif Rock Grubu” ödülüyle ayrıldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

Geçen yıl “Yılın Sanatçısı” ödülünü alan Taylor Swift, bu yıl “En İyi Kadın Country Sanatçısı” ödülü ile yetinirken, Luke Bryan “En İyi Erkek Country Sanatçısı”, Lady Antebellum ise “En İyi Country Grubu” ödülüne layık görüldü. “En İyi Country Albüm” ödülü, Carrie Underwood’un “Blown Away” adlı albümüne verildi.

Rap ve hip hop kategorisinde Trinidadlı şarkıcı Nicki Minaj, “Pink Friday: Roman Reloaded” adlı albümü ile hem “En İyi Sanatçı” hem de “En İyi Albüm” ödüllerini aldı. R&B kategorisinde ise “En İyi Kadın Sanatçı” ödülü Beyonce’a, “En İyi Erkek Sanatçı” ödülü Usher’e ve “En İyi Albüm” ödülü de Rihanna’ya verildi.

İngiliz şarkıcı Adele, geceden “En İyi Yetişkin Çağdaş Müzisyen” ödülü ile ayrılırken, “En İyi Latin Sanatçı” ödülü de Shakira’nın oldu.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar