Kişisel Site

cabadak_banner

Zorlu Center’ın Kapı Kolunu Bile Ahmet Zorlu Seçiyor

6 Ocak 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 298 Görüntülenme

Ödeme Planına Göre Değişen Mortgage Ürünleriİstanbul Zincirlikuyu’da Zorlu Holding güvencesiyle hayat bulan Zorlu Center projesinde Ahmet Nazif Zorlu satın almalarla bizzat ilgileniyor.

Öğrendiğimize göre, Ahmet Nazif Zorlu, Center için yapılan satın almalarla bizzat ilgileniyormuş. Hatta kapı kolu, çekmece kulpu gibi her türlü detay satın almaların bile pazarlığını kendisi yapıyormuş.

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu’nun 2011’de en çok emek verdiği yatırımı şüphesiz Zorlu Center oldu.

Nihayetinde Ahmet Nazif Zorlu, Zincirlikuyu’daki rekor fiyatla aldığı arsada inşaata başladı ve arsa bedeli dahil 3.5 milyar dolarlık yatırımı bitirme yolunda önemli bir mesafe kat etti. Zorlu Center’daki ilk teslimatların 2012’nin ilk çeyreğinde yapılması bekleniyor.

Evet, Zorlu en pahalı gayrimenkul yatırımını yapıyor ve satıyor. Daha önce yine bu sayfalardaki bir kulisimizde Ahmet Nazif Zorlu’nun satışla bizzat ilgilendiğini yazmıştık.

Nitekim Zorlu da düzenlediği basın toplantısında “Gelen misafirlerime projeyi bizzat gezdiriyorum” diyerek konuya açıklık getirmişti. Bu haftaki duyumumuz da yine Ahmet Nazif Zorlu’nun projeye ilgisini gösteriyor.

Öğrendiğimize göre, proje için yapılan satın almalarla da Zorlu bizzat ilgileniyormuş. Hatta kapı kolu, çekmece kulpu gibi her türlü detay satın almaların bile pazarlığını kendisi yapıyormuş. Zorlu’nun bu yaklaşımı, işinin başında durmayan genç işadamlarına örnek olabilir diye düşündük ve paylaşmak istedik.

Para Dergisi

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Sanal âleme esnaf sokağı
E-ticaret hacmi, 2018 yılında yüzde 42 büyüyerek 59,9 milyar liraya ulaştı. "Türkiye e-Ticaret Pazar Büyüklüğü" raporuna göre, e-ticaret sektörü 2018 yılında, yüzde 42 büyüme ile 59,9 milyar liralık hacme ulaştı. Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) tarafından, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (...
NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...

Yorumlar